| ioana2200894525625623 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii iau mamei mele de secret santa, ea are 31 de ani

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intreaba-l pe tatal tau, sau pe bunicii din partea mamei, ca doar ei o cunosc pe mama ta si stiu ce i s-ar potrivi sau i-ar place.

| dullcat a răspuns:

Un album foto in care pui poze printate cu cele mai dragi amintiri de familie.

| Hyperion7 a răspuns:

Eu cred că și un buchet de flori i-ar placea

| StoicAnalysis a răspuns:

Cumpara o rama foto, si poza care crezi tu ca ar face-o pe ea foarte fericita. Inrameaza poza si impreuna cu dulciurile ei preferate, le pui in punga de cadou. Asta ar fi o idee.

| FreddieM a răspuns:

Caseta de tinut bijuterii. Un exemplu:

https://www.emag.ro/......DQXW74MBM/

Cheers

| blackann a răspuns:

Intreaba-l pe tatal tau.

| Xox0 a răspuns:

Un parfum, o crema de fata sau ceva facut de mana ta.

| vlllaaddd a răspuns:

Buna, ai putea sa ii faci cadou o cana cu poza ei si sa ii scrii o scrisoare si sa ii spui despre cat de mult o iubesti si o apreciezi.

| risteacristi a răspuns:

'Secret Santa' este un obieci corporatist. De Craciun, cum se spune la noi, ar fi placut sa te gandesti singura la ce crezi ca ii place mamei tale si sunt convins ca oricat de mic ar fi cadoul ea il va aprecia. Sarbatori fericite!