| xxAnDraTeYubbxx a întrebat:

Cum imi pot schimba username-ul de facebook? Rapsunsul cel mai explicit care ma ajuta primeste funda

5 răspunsuri:
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Buna.Uite pasii:

facebook.com»contul meu»setarile contului»nume»schimbi numele»salveaza modificarile

Bafta.

| Alexxanddraa001230 a răspuns:

Buna...pey intrii pe facebook, apesi pe contule meu, dai la setarile contului si dai la numele utilizatorului.si asa il schimbi. fwnda?

| Nestle a răspuns:

Cand esti pe Facebook dai la contul meu-> Setarile contului -> si apesi pe Name.

| raluioana a răspuns:

Te duci la contul meu, apoi dai la name editeaza si iti pui ce nume vrei happy

| xxAnDraTeYubbxx explică:

Am incercat la username dar zice ca sunt invalide caracterele sad