| denisa_4764 a întrebat:

Cum pot sa scriu mai repede la tastatura?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum cativa ani, asa mi se intampla si mie. Foloseam foarte greu tastatura deoarece mai mult ma jucam pe net. Dar am cumparat o carte cu povesti de Fratii Grim si scriam in pc toate povestile care mi se pareau interesante. Dupa ceva timp, am descoperit ca era si un joc cu asa ceva(il poti cauta pe google deoarece nu mai stiu detaliile).

16 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

Exerseaza, exerseaza... exerseaza!

| Ionutzsa a răspuns:

1.In primul rand, in cazul in care scrii doar cu o mana obisnuieste`te cu doua, o sa fie mai greu la inceput da` o sa te obisnuiestitongue
2. Cum spun si ceilalti : foarte mult exercitiubatting eyelashes Scrie zilnic cate un text dejabatting eyelashes
Si eu scriam incet la inceput si acum cand scriu mama imi spune ca de multe ori nici nu ma mai uit la tastatura happy si ei ii ia cateva sec numa` sa gaseasca o literalaughing

| Anonim_5535 a răspuns:

Cu mai multa vorbarie ca sa te obisnuiesti sau mai mult antrenament

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ciocanul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exerseaza, exerseaza... exerseaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie cât mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste pe mess mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai saracuta de tine nu stiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ESTI PROASTA FATO

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu sa-ti spun deoarece si eu caut aceeasi modalitate de a scrie mai repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asav cum a spus si IONUTSA mama mea scrie foarte greu si scrie cu o mana
asa eram si eu
la inceput dar cu timpul m-am obisnuit
scriu foarte foarte repede
:_*
_;*
kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa inveti cifrele de la tastatura sau poti sa inveti alfabetul de la tastatura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca scrii mult vei pute, si sitiu o metoda care te va ajuta.

Scrie povesti sau ce iti place tie sidespre ce iti place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu,,,,,,,,, mnhkj

| amakool a răspuns:

Eu am intrat pe jocuri unde scrii mai repede pe tastatura si uite ca nici numi trebuie 10sec si scriu o multime de lucruri

| amakool a răspuns:

Http://jocuri.woow.ro/joaca-krazy-keyz-fullscreen-716.html
eu asa am invatat sa scriu repede la tastatura e un joc in care te si distrezi unde trebuie sa scrii alfabetul cat mai repede