| Swaggiiee a întrebat:

Deci....pe 31 octombrie este Halloweenul dar noi il facem pe 27 ca este in weekend. Ma fac vampirita. Am colti dar nu stiu cu ce sa ii lipesc. Nu scrieti raspunsuri de genul : Lipeste-i cu COREGA ( este ca un lipice cu care se lipeste proteza ) SAU
Lipeste-i cu guma. Nu vreau de pe net. Imi puteti sugera magazine (sunt din Constanta)

Merci :*

3 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Lipeste-i cu picatura(picatura ce lipeste nimic, nimic nu dezlipeste.)

| Swaggiiee explică (pentru dragos9234):

Pfff.....cum sa ii lipesc cu picatura? In primul rand imi stric dintii si in al doilea rand cand ii dau jos mii dau cu tot cu dinti. laughing

Răspuns utilizator avertizat