| cips97 a întrebat:

Hei buna am 15 ani si fac 16 pe 22 iulie si stiu ca ma pot angaja de la varsta de 15 ani cu jumatate de norma si cu acordul parintilor.as fi foarte recunoscator daca ati putea sa imi recomandati un job pe perioada verii.dau funda cui imi da un link cu o ofertata concreta de job de vara sau cui imi spune exact unde ma pot angaja (spre ex. mergi la compania restaurantu cabinetu etc X poti gasi ceva acolo). multumiri anticipate.

Răspuns Câştigător
| megamix112 a răspuns:

Din cate stiu la Kaufland poti intreba pe cineva ce lucreaza acolo sau Carrefour.Nu e chiar greu sa gasesti. Poti intreba la orice complex de magazine.

3 răspunsuri:
| megamix112 a răspuns:

Din impartit pliante ar trebui sa primesti cam 500-700 ron pe luna+bonuri de masa.

| cips97 explică (pentru megamix112):

Potisa imi spui unde as putea gasi un astfel de job si ce varsta trebuie sa am
?

| marian23213234 a răspuns:

Nu cred ca poti decat sa imparti pliante