| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU dati-mi si mie niste carti groase gen "Cantec de gheata si foc" care sa-mi placa funda

Răspuns Câştigător
| Bєshka a răspuns:

Singur pe lume de Hector Malot
Numele trandafirului de Umberto Eco
Notre-Dame de Paris de Victor Hugo
Decameronul de Giovanni Boccaccio

9 răspunsuri:
| NoOneCanSeeMe a răspuns:

Pai de dat nu-ti pot da, dar pot sa iti propunlaughing De exemplu ''Singur pe lume'' sau ''Coliba unchiului Tom'',,, Print si cersetor'', '' Marile sperante''...etcwinking

| Nymeria a răspuns (pentru NoOneCanSeeMe):

Ce is astea carti pentru copii de 9 ani parca am scris in genul celor din seria Cantec de Gheata si Foc

| NoOneCanSeeMe a răspuns (pentru Nymeria):

Multumeste-te ca iti raspunde si tie cineva la intrebari! foarte simplu era sa scrii si u pe google, asa greu iti era? dar stai, ca nu stiai ca poti face si asa ceva:O

| Nymeria a răspuns (pentru NoOneCanSeeMe):

Pe tine cine te baga in sema ba tine-ti parerile proaste pentru tine pariu ca cea mai grosa carte pe care ai citit-o a fost... de fapt stai tu habar n-ai sa citesti

| NoOneCanSeeMe a răspuns (pentru Nymeria):

Duuute nu mai spune! nu stiu sa citec?:O pai si atunci tu, tufo cum le-as mai raspunde la aiuriti ca tine, fara sa citesc? vai ce bat estirolling on the floor tu du-te sa stai cpe post de semafor ca poate la asta de pricepi si turolling on the floor

| Nymeria a răspuns (pentru NoOneCanSeeMe):

Tu ba vorbesti? baa nici fata mitocana nu ti-o arati te ascunzi ca bou
nicanseeme asa-i fraiere nimeni nu vrea sa vada prosti, baaaaa da cata prostie pe aici, si din partea cui unui idiot care se ascunde, pai nici sa te calc in picioare nu merti ma

| NoOneCanSeeMe a răspuns (pentru Nymeria):

Tu, nu mai fa pe inteligenta aici, ca puti virtual dejarolling on the floor eu ti-am raspuns frumos de la inceput.da sari tu repede sa te ratoiestiraised eyebrows ce ti-am scris la inceput de te-am jignit in halu asta?raised eyebrows nu vezi ca esti o recalcitranta..si scuza-ma, e demcratie, si nu inteleg de ce te freaca pe tine grija de ce nu am eu poza pe TPU...raised eyebrows mai bine vezi-ti de treaba ta...

| Nymeria a răspuns (pentru NoOneCanSeeMe):

Hei asa-i ai dreptate am trecut printr-o faza proasta, dar am coloana vertebrala sa recunosc, imi cer scuze

| NoOneCanSeeMe a răspuns (pentru Nymeria):

Scuze acceptate, scuze si eu ca am vb urat, dar m-am enervat putin.