| Lov3spiritK a întrebat:

Hey, am o micuta problema... De cate ori intru pe facebook mi se blocheaza pagina. mouse-ul ramane la fel oriunde las muta(adica acea manuta, stiti voi) si nu pot sa fac nimic. chiar si daca dau de pe google sa intru pe facebook cu log in, intra direct pe pagina mea si nici nu pot sa ma deconectez. e o problema temporara sau nu o sa mai pot sa intru pe facebook de pe PC-ul asta? Please help! dau funda!

2 răspunsuri:
| stefyboos a răspuns:

Daca zice ca mouseul ramane asa nu e peoblema mare trebuie doar sati cumperi altul incearca

| Lov3spiritK explică (pentru stefyboos):

Nu e legat de mouse... ca se misca da nu se schimba si nu ma lasa sa apas pe nimic. e ca si cum e pagina inghetata si doar mouse-ul se misca... si l-am verificat din nou si tot nu merge. nu stiu ce sa fac.