| LuisaMaria a întrebat:

Imi puteti da niste idei de costum de Halloween, care se pot face din ceva ce gasesti prin casa. Si sa nu fie foarte greu de facut. Multumesc!

2 răspunsuri:
| siquic a răspuns:

Pai :
- spiridusi = te vopsesti pe fata si ei niste haine vechi big grin
- vrajitoare = 1.ca Merlin-cu o esarfa rosie si o capa big grin 2.cu o palarie de vrajitoare ( poate ai ) si o rochie neagra larga big grin
- dovleac = ei niste haine portocalii si spui ca esti dovleac ( nu e prea faina straight face )
Sile asortezi cu o galetusa portocalie ( o pictezi si desenezi pe ea2 ochi, un nas si o gura de aia cu dinti happy )
Sper ca te-am ajutat! FUNDITA? happy