| Cristian2003 a întrebat:

Imi spuneti si mie care susano este mai puternic: al lui itachi, madara sau sasuke? dau funda

Răspuns Câştigător
| Lynna a răspuns:

Eu inclin sa cred ca deocamdata al lui Madara. Deocamdata.

8 răspunsuri:
| LupCuBlog a răspuns:

Sasuke. Bafta!

| Minuu a răspuns (pentru LupCuBlog):

Sa o credeti voi. A lui Sasuke e cel mai slab. Al luiItachi asa si asa... Iar a lui Madara cel mai puternic.

| ღHinataღ a răspuns (pentru Minuu):

Itachi n-are Eternal Mangenkyou Sharingan, si nici Madara n-are.Deci,a lui Sasuke e cel mai puternic tongue

| Minuu a răspuns (pentru ღHinataღ):

Ce spui? rolling on the floor. Si cand face amaterasu ala ce-i? :O...

| Croampa a răspuns (pentru ღHinataღ):

Madara are mangekyo sharingan eternal, atunci cand i-a scos ochii lui izuna, atunci i-a aparut :
https://www.google.com/......ps?/search :D

Si pe langa toate astea madara este cel mai tare, deci are cel mai tare susanoo! :)

| bonniem98 a răspuns:

Madara cu siguranta

| LIFE9 a răspuns:

A lui Sasuke.

| Nicolae_Antonio_1995 a răspuns:

Eu cred ca cel mai tare susano era a lui shisui