| Deeiuuuuu a întrebat:

Intrebare pentru baieti! ce va place la fete?

Răspuns Câştigător
| VaNThEkaMP a răspuns:

Sigur majoritatea ar spune "partile corpului" dar mai sunt si alte lucruri la care se uit baieti care raman secretewinking

6 răspunsuri:
| yasana a răspuns:

Nu sunt baiat dar iti pot raspunde sunt sigura ca le plac dotarile unei fete

| RyugaHideki a răspuns (pentru yasana):

Eu unul ma uit in primul rand la fata ei, dupa cobor mai jos. Chiar daca arata foarte bine, vreau sa fie finuta, de gasca, intelegatoare, de incredere si fidela.
Degeaba arata bine daca nu stie sa se comporte si invers.

| yasana a răspuns (pentru RyugaHideki):

Tu gandesti asa... nu toti baieti gandesc ca tine

| RyugaHideki a răspuns (pentru yasana):

Ai dreptate. Pentru ca ne uitam la o fata. Spunem ca arata bine. Ne uitam la alta. a 2-a arata si mai bine. Facem comparatie intre ele. Daca am fi vazut doar o fata la viata noastra am fi spus ca e foarte frumoasa, etc.indiferent de cum ar arata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie personal imi plac fetele cu un coeficient de inteligenta ridicat, la mine frumusetea nu conteaza asa mult dar sa nu fie chiar urata.

| 220V a răspuns:

Nu iti pot spune ce imi place la o fata, dar iti pot spune ce nu imi place cel mai mult, PROSTIA, daca vad o fata super tampita, poate sa fie ea cat de dotata o fi, nu ramane decat sa-i legi o greutate micuta de vreo 50 kg de gat si sa o arunci intr-un lac