| BiancaRus a întrebat:

Oare cand vom inceta sa ne injuram intre noi! Sa ne omoram pentru 1 leu! Sa ne barfim si sa ne scuipam ca umltimii oameni de pe pamant! Sa ne comportam ca niste animale! Oare cand vom lasa de la noi si vom da la altii? Ei bine, stim cu totii raspunsul! Nu se va intampla niciodata! Lumea e prea rea!

5 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Păi şi întrebarea la ce ai mai pus-o dacă ţi-ai răspuns singură? Vrei să te aprobăm? Păi te aprobăm, aşa a fost mereu şi aşa va fi, nimic nou; şi nimic nu se va schimba oricât te plângi pe TPU.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Si noi ce sa facem?

| Iku a răspuns:

Aici ai dreptate. Dar totusi TPU, poate ne mai imbuneste [ras]. Da stiu.
Poate ca unii nu se vor schimba, niciodata, dar daca suntem buni, putem sa ii transformam si pe alti.
Adica ce vorbesc eu? Asta nu se va intampla niciodata... Si poate ca sunt si eu rea cand, nu mai pot de nervi cu sorumea, si ma cert cu ea.
Totusi mie imi pare rau si chiar tin la ea. Dar ea nu tine deloc la mine. Si nu stiu cum sa terminam cu certurile astea banale, fara rost...
asta EsTe LuMeA.

| BiancaRus explică (pentru Iku):

Asa sunt eu cu sora mea! ma inebuneste ma cert cu ea.ea da in mine eu nu dau in ea inapoi si chesti! ea nu tine la mine deloc! ar face orice sa ma distruga! si eu sunt rea cand am nervi sau sunt barfita! dar mereu incerc sai impac pe cei din jurul meu! cat despre sora mea! cand ea este ranita mie mi-e mila si ma doare! dar eu de mai ranii ei putin iar pasa! asta e lumea si nu se va schimbaa!

| Răzvănykă a răspuns:

Niciodata, deoarece oamenii chiar sunt animale. Acesta este instinctul nostru, lupta pentru supravietuire, selectia naturala.