| DragosMarian9 a întrebat:

Exista vreun site unde pot discuta cu oameni care vorbesc limba engleza? As dori sa imi imbunatasesc engleza.big grin

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fraţilor, nu există site-uri unde să poţi vorbi cu oameni care vorbesc limba engleză. Internetul este plin doar de site-uri pline de oameni care vorbesc româna, rusa, portugheza, spaniola, poloneza, hitita, daneza, albaneza, sanscrita şi orice altă limbă moartă sau contemporană cu excepţia limbii engleze.

| Dannyofficial a răspuns:

Asta caut si eu nu stiu, daca gasesc iti las scris.

Răspuns utilizator avertizat
| Dannyofficial a răspuns:

Danny.official

| Flawless a răspuns:

Incearca cleverbot.com