| Eroare404 a întrebat:

Salut! Mergeți la Noaptea Muzeelor?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu
prefer sa platesc si sa nu stau la cozi

| sofisis a răspuns:

Nu. O singura data am mers. Prea aglomerat. Prea mult haos pentru gustul meu

| Hyperion7 a răspuns:

Cică este anulată pentru că angajații fac grevă.
De citit :
https://www.instagram.com/p/C6_nNSTIklH/?igsh=MXc1cXNrdTU1YTVxbw==

| MistarGoGu a răspuns (pentru Hyperion7):

Noroc ca se făcea " MOCA " ca altfel " bantuiau " stafiile " prin ele! La cat este romanu ' atras de cultura... poate prin Europa cine are drum ca se face si acolo...

| Hyperion7 a răspuns (pentru MistarGoGu):

Bere și mici sa fie, dă-o-n colo de cultura...
Trist

| MistarGoGu a răspuns (pentru Hyperion7):

As fi dorit sa vizitez Muzeul Tehnic Dimitrie Leonida din Parcul
Carol dar din ce am vazut pe net exponatele sunt înghesuite rau de tot

| Lupică27 a răspuns:

Merg doar ziua ca noapte nu bat bine.

| LisaJulie a răspuns:

E cam multa lume, ma mai gândesc