| tudor2208 a întrebat:

Salut, sunt elev si am un bilet de tren pe care vreau sa l anulez pentru ca vreau sa-mi iau altul catre alta destinatie. casiera mi-a zis ca biletul poate fi anulat doar dupa 30 de minute dupa ce a fost emis(biletul a fost luat acum o saptamana), este adevarat sau n a avut ea chef sa mi l anuleze?

2 răspunsuri:
| Alexalex1000 a răspuns:

Nu e adevărat frate, se anulează imediat ce mare chestie. ce e așa greu... N a avut ia chef, astept funda?