| CondreaBogdan a întrebat:

Salut TPU, mi-am rupt piciorul, acum sunt acasa in pat si nu prea pot sa ma deplasez si ma plictisesc. Imi puteti da niste idei ce sa fac sa nu mai fiu plictisit? Un joc fain pe telefon sau ceva.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau de piciorul tau, dar vezi si partea buna a lucrurilor, ca esti viu si ca acum ai o a doua sansa si timp berechet sa inveti in tihna si pe indelete, tot ce nu ai reusit in ultimul an, si-ti va prinde al naibii de bine cand incepi scoala, fiindca vei impresiona profesorii si colegii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citește. O carte reală, nu online. It feels different.