| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

Top 10 melodii triste

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10.Limp Bizkit - Behind blue eyes
9. Enrique Iglesias - Hero
8.Metallica-nothing else matters
7.Praf In Ochii-1000 de ganduri
6.Maroon 5-She will be loved
5.Bitza-Tanar cat mai tarziu
4. Eminem-Stan
3.Aguilera-Hurt
2.Britney Spears-Everytime
1.Aguilera-Oh,mother

94 răspunsuri:
| Flo26 a răspuns:

Salutare! am auzit o piesa si nu ii stiu numele.in refren zicea FLY WITH ME si era o voce modificata ca cea din Andore vs Cascada-Fluturi si mai canta cu un barbat.CINE STIE?sad multumesc

| Kedei_Claudia_1973 a răspuns:

Shaine word

| Serban_Daniela_1992 a răspuns:

Daniela

| krissa a răspuns:

Nu am un top anume, dar am ca preferinte...Mariah Carey - Without You, Mariah Carey - My all, Evanescene - My immortal, Evanescene - Bring me to life, Praf in ochii - 1000 de ganduri, Lavinia- Astazi plang din nou, Madalina Manole - A fost iubire sau nu, Animal X - Nisip purtat de vant, Beyonce - Broken hearted girl, Black &Jones feat. Delerium & Rani- Fallen, Chris Brown - Frozen, Corina - Tears, El barrio - Tu frialdad, Nico - Nu pot sa mai suport, Rihanna feat Akon - Emergency Room, Neyo - Mad, Crazy Loop - Despre tine cant(partea a2a), Cream - Don`t miss missing you, Yiruma Rivs -Flow in you, Ryan Dan - Tears of an angel, Lykke Li - Possibility, Alexandre Desplat - New moon + muzica de pian