| madalinfindrihan a întrebat:

Cand se anunta campionul zilei pe 19 august?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Dureaza ceva. deoarece validarea raspusurilor se face manual de catre admin.Trebuie verificat fiecare raspuns in parte.
Am observat o gaura intre 27 iulie si 5 august, zile in care campionii nu au fost validati.

| madalinfindrihan explică (pentru Fatamuntilor):

Sper sa nu fii stat ieri toata ziua pe TPU degeaba cu frica sa nu intre cineva pe top1 am stat pe 1 cu 150 raspunsuri

| Fatamuntilor a răspuns (pentru madalinfindrihan):

Depinde si cate raspunsuri au dat si cei de pe locurile 2 sau trei.Se ia in considerare doar un raspuns la fiecare intrebare.
Exista sansa de exemplu sa fi sters unele intrebari, normal dispar si raspunsurile.

| suntserios a răspuns (pentru madalinfindrihan):

Oricum ai stat degeaba ca nu castigi nimic

| madalinfindrihan explică (pentru suntserios):

De ce sa nu castig?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru madalinfindrihan):

Castigi(eventual) doar acea insingna de campion si esti luat in considerare la tragerea la sorti lunara pentu un premeiu personalizat.

| madalinfindrihan explică (pentru Fatamuntilor):

Pai nu am aceea insigna

| suntserios a răspuns (pentru madalinfindrihan):

Ce ai impresia ca ai sa castigi?