| Zambozia a întrebat:

Ce se întâmplă dacă primesc multe funde?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Primeste puncte (100) si satisfactia ca raspunsul tau chiar a ajutat pe cineva.
Datorita punctajului, urci in clasament.
O zi buna happy

| LostInPark a răspuns (pentru caramela):

Si ce se intampla daca urci in clasament? happy

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ajungi obsedat de TPU

| Drimmero a răspuns:

La fiecare funda ai garantat 100 $, depinde de tine cate faci intr-o luna, ca sa-ti vina banii prin posta/

| Fatamuntilor a răspuns:

Da bine la profil.Si castigi puncte
Aparent, posesorul multor fundite da impresia ca le stie pe toate, desi multe se dau pe pricipiu,, E adevarat ca cerul e albastu?''',, Da''' Si poc funda.

| UzOm a răspuns:

Primești bani. Foarte mulți bani.

| NyctophobicGhost a răspuns:

Nimic,Iti dai doua plame si te trezesti la realitate.
E timpul sa realizezi ca nu inteligenta si cunostintele acumulate te hranesc, ci talentul de a atrage si pacali mai multi oameni intr-un loc.