| Andeuta a întrebat:

! De ce nu se mai respecta categoriile in momentul in care se pune o intrebare? In primul rand ganditi-va ca daca ati fi atasat-o la categoria corespunzatoare ati fi gasit raspunsul mai repede, multi useri aleg sa raspunda cu precadere la o anumita categorie nu numai la `Adolescenti`. Gasesc la categoria Adolescenti intrebari despre filme, muzica, conversatii, literatura si nu e singurul exemplu! Inainte sa mai adresati intrebari asigurati.va ca ati citit regulile atasate subliniate prin titlul IMPORTANT!
P.S:poate ca exagerez eu, astept si alte pareri!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andeuta,asta tine de bunul simt si respectul fata de ceilalti utilizatori. Unii o fac intentionat.Nu gandesc ca cel care se pricepe de exemplu la politica si legislatie, va sta cel mai mult la acea categorie.samd.Nu se gandesc ca incalcand astfel regulamentul, ingreuneaza efortul adminelor si moderatorilor si in loc sa raspunda la solicitarile trimise la contact, nici nu fac fata sa mute, sa reorganizeze intrebarile pe categorii.Ba mai mult, pun si anumite postari din combinatii de litere din plictiseala, sau isi pun o postare si isi dau singuri raspunsuri.Repet:asta tine de bunul simt si respectul fata de ceilalti.O seara buna.

16 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu exagerezi, multi pun intrebari la o alta categorie decat cea meritata pe considerentul ca e cea mai accesata categorie..asa ca, nu e de mirare ca trebuie sa atragi atentia celor c are incalca.
O seara bunahappy

| Musique a răspuns:

Ar fi fost mai potrivit dacă întrebarea asta era postată la "Totul despre TPU" nu crezi?

| Doηηa a răspuns (pentru Musique):

laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Musique):

Mi-ai luat-o înainte waiting

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Ghinion pisiiii! kiss

| anonim_4396 a răspuns (pentru Musique):

Iubire, n-ai dreptul să-mi vorbești așa no talking

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Mofturi!
*nici eu nu știu ce m-a apucat să-ți spun "pisi" laughing *

| Andeuta explică (pentru Musique):

Ma asteptam sa fie cineva care sa spuna asta....si uite ca nu am asteptat prea multlaughing- cred ca aceasta intrebare e mai mult o parere si dupa cum observi mai cere si altele. La Totul despre TPU gasesti intrebari despre site mai mult (ma refer la chestii tehnice).

| darrio2007 a răspuns:

Ai dreptate.Multi le pun la categorii mai interesante pentru toti (parerea lor)chiar daca intrebarea lor nu tine de acea categorie.Crede ca va primi un raspuns mai rapid.Gresit.Poate fi raportata si stearsa.

| Doηηa a răspuns:

Doar știi că multora nu le place să se supună unui regulament.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Nu exagerezi dar sunt multi scapati pe net.

| OnuOnulică a răspuns:

Bună

Ai mare dreaptate dar din păcate prostia crește și nu ai ce face.
Majoritatea se grăbesc și de aia sau din necunoștință de cauză.

O zi bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că găseşti pe la "Adolescenţi" sau "Conversaţii" n-ar fi o problemă, dar e complet aiurea să vezi pe la "Sport" întrebări despre muzică sau la "Dragoste&Sex" întrebări despre filme. Măcar pe ăia care postează la "Conversaţii" îi poţi bănui de lene, dar cazurile enumerate de mine pot fi bănuite justificat de oligofrenie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate. Ei cred ca, daca posteaza acolo, pe acolo intra mai multi oameni gata sa raspunda. Doar ca uita de ce e fiecare interesat si ca au sansa sa ajunga raportati pentru spam si nu sa primeasca un raspuns relevant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu, si pe mine ma enerveaza.

| Cristina27061999 a răspuns:

Ai dreptate
categoriile au fost puse si ele cu un rol nu ca sa alegem una la intamplare