| Fatamuntilor a întrebat:

Oare se ocupa cineva de site cand adminele isi fac bagajele si pleaca acasa?
Vad multe intrebari nepotrivite (ca sa nu folosesc un cuvant urat) Cel putin la Dragoste si Sex e plin asa ceva.Cine a deschis macar odata aceasta pagina stie ca am dreptate
Dar azi mi-a atras atentia,, intrebarile"' acestui utilizator
http://www.tpu.ro/utilizator/acdato/intrebari/
Ma gandesc cu groaza ca vine vacanta si asfel de intrebari vor fi mult mai multe...
Ma intreb,si va intreb oare cine e de vina... Utilizatorul (incercare-a moarte n'are, poate se amuza),sau cei care raspund, incurajandu-l?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*Eu ma intreb uneori daca se ocupa cineva de site in GENERAL.
Cat despre constatarile facute -pot sa spun doar ca din pacate, NU este singurul caz de gen si, am un pronostic destul de infricosetor:se vor inmulti!(bine ar fi totusi sa nu am dreptate!)

In mare parte cel care pune intrebarea(mi se pare evident)-adica exista mai multe categorii:
1.trollul -care se considera amuzant(in mare parte din categoria "adolescentina" insa, am remarcat cu stupoare ca exista si exceptii...)
2. utilizatorul plictisit sau pur si simplu (categoria cea mai grava dupa parerea mea),cel care CHIAR pune aceea intrebare in serios!

Cei care raspund au si ei o mica parte din vina,(dar depinde de RASPUNS si mai ales INTENTIE!)
De exemplu exista utilizatorul :
*ironic,vesnic ironic(ironiile trebuie facute doar cu cei care banuiesti ca le pot intelege si stiind ca aduci un zambet, fara bataie de joc, jigniri...)
De exemplu ador umorul utilizatorului "LostInPark", nu cred ca a facut rau nimanui, nu stiu...
*utilizatorul cu raspunsul potrivit la intrebarea potrivita(...as vrea ca greece12 sa vina inapoi).
*utilizatorul mereu pe langa subiect, cu raspunsuri jignitoare, o ironie repugnanta si mereu pus pe scandal, chiar daca nu e cazul.

| LostInPark a răspuns (pentru anonim_4396):

Da sa te pup ca avem ceva in comun!
Si eu ma ador!

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E greu sa ai grija de un web site asa mare ca TPU, o sa se ocupe dar toate la timpul lor

| Fatamuntilor explică (pentru RAY):

Nu ca m-ar interesa foarte mult, dar e deranjant.
Toate la timpul lor....lasa ca pricepi tu odata si odata...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa le faci... unii chiar se cred amuzanti cand pun intrebari tampite. Imi si inchipui cum sta un 'gigelus' din asta in fata monitorului si dupa ce apasa Send pentru o intrebare tampita se autofelicita pentru inteligenta lui.

TPU nu a fost niciodata moderat cu adevarat si e complicat sa se ocupe un singur om. Ar trebui sa fie mult mai multi moderatori din partea userilor activi, vechi cum se intampla la forumuri.

| OnuOnulică a răspuns:

E mai mult caterincă întrebările tipului. Scopul acestor persoane care doar conversaează și face caterincă fără măcar să fie amuzanți mi se par patetici. Mulți nu înțeleg scopul acestui site din păcate. Oricum, sunt de părere că ar trebui să mai angajeze câteva admine acest site.

| Fatamuntilor explică (pentru OnuOnulică):

Poate in schimbul 2-3, poate cand ele sunt in vacanta, sau poate sa-si faca si treaba.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

E TPU. Nu ar trebui sa ti se mai para ciudata acum nici o intrebare sau raspuns. Este?

| alexandrualind a răspuns:

Poate vor veni altcineva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma gandeam vineri, cand imi strangeam de pe birou creioanele roase la capete(la nervi rod creioane, asta.i cusurul meu), la ceva:cate creioane roase la capete sunt in tara asta, pe birouri?

Răspuns utilizator avertizat
| Manolica_Vancea_1964 a răspuns:

Probabil in alta lume, cand voi reveni eu si Greece12... poate ca ne vom face un nou si real TPU.

| Fatamuntilor explică (pentru Manolica_Vancea_1964):

Doar tu si Greece? Doar voi ati facut treaba pe site? Doar voi erati pe site?

| PsihoSex a răspuns (pentru Manolica_Vancea_1964):

Greece are 2 fete daca nu ma insel, si e destul de ocupata ca sa revina. cat despre tine, MV 64, e prima oara ca aud si vad ca existi, ca de activitate...

| Manolica_Vancea_1964 a răspuns (pentru PsihoSex):

Probabil ca daca ai sti cine sunt real, m-ai injura nitel.Am spus clar ca dupa plecarea mea, vor urma in sir indian multi dintre cei vechi, asa cum a facut si Greece12.Atata timp cat adminele incalca regulamentul cu buna stiinta si pe TENITA nici nu il intereseaza, TPU merge incet si sigur spre final.