| Alexalex1000 a întrebat:

Va salut pe toți familie! Cum pun și eu poza pe TPU? Că nu știu laughing

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Uau, suntem neamuri?

| Simpatic a răspuns:

Te duci pe "setari cont" apoi derulezi in jos, pana la "Selectează imagine profil" click pe browse, alegi poza din deviceul tau si apoi derulezi putin mai jos si dai click pe "salveaza profilul"

Nu uita ca :

"Fotografia ta de profil nu va apărea automat peste tot pe site. Are întâi nevoie de aprobarea unui admin, iar dacă nu are un caracter obscen sau indecent va fi aprobată în decursul unei zile de la încărcare."

dureaza ceva timp pana apare pe site!

| Alexalex1000 explică (pentru Simpatic):

Nu găsesc setari cont pe site bro

| Simpatic a răspuns (pentru Alexalex1000):

Acolo unde scrie nicknameul tau in dreapta sus cumva, dai click in acel chenar sau pe numele tau de profil si se va desfasura o intrega coloana de genul : vizualizare profil, intrebarile mele, raspunsurile mele etc

tu de acolo selectezi "setari cont" si de acolo faci ce ti-am indicat eu mai sus

asta este nu avem video-uri, TPU este o platforma batrana happy

(mie imi vine usor sa explic pentru PC-uri! pe telefon se afiseaza usor mai altfel)