| Uratu140 a întrebat:

Voi stiti ce sa fac am raspuns la nu stiu cate intrebari dar numai unele au aparut ce sa fac? e normal ofer fundacrying

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Site-ul nu este actualizat in timp real.
Raspunsurile o sa iti apara pe site, dar cu o oarecare intarziere.
Serverele sunt destul de solicitate seara si din cauza asta au o anumita intarziere in a actualiza raspunsurile la intrebari.
Atata timp cat ai avut confirmarea ca raspunsul a fost postat in respectiva intrebare, si ele nu contineau linkuri sau injuraturi pentru ca raspunsul sa nu fie aprobat...atunci o sa iti apara.
Nu ar avea de ce nu.

| Uratu140 explică (pentru Apache):

Ok mersi iti dau funda

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Uite ce spune regulamentul:
Am postat un raspuns, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Ca si in cazul intrebarilor, postarile care apartin utilizatorilor noi vor fi temporar vizibile pe site doar autorilor lor si utilizatorilor care sunt logati. Dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati fara a fi raportate, respectivele postari vor fi vizibile pentru toata lumea.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Bug. e bug.