| robijam a întrebat:

Am auzit de la profa' de chimie ca in tabelul periodic s-a descoperit un nou element numit " Minereu de fier vechi" ( Fv ). Ţganii vor fi in extaz cand vor auzi, nu credeti?

10 răspunsuri:
| LordBolton a răspuns:

Pai minereul asta dispare in cateva zile (din motive evidente) happy

| robijam explică (pentru LordBolton):

Cred ca va fi resursa care se va epuiza cel mai repede. Daca nu minereul de euro si minereul de smartphone s-or epuiza si mai repede.

| LordBolton a răspuns (pentru robijam):

Sau minereul de Haur rolling on the floor

| robijam explică (pentru LordBolton):

Minereu de valoare si de dusmani. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi pasă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ţiganii sunt oameni cinstiţi, ei nu râvnesc niciodată la posesii materiale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Partea buna e ca ai fost pe la scoala, partea proasta e ca nu ai spus nici macar cine a aranjat acele elemente chimice in acel tabel.
Si partea si proasta si trista este ca tiganii de care tot faci glume se inmultesc si in 200 de ani vor fi mai multi decat romanii pe aceste meleaguri dacice. De ce oare? Gandeste-te doar cati copii fac si de la ce varsta...

| robijam explică (pentru anonim_4396):

Sunt ca iepurii... Da-i in ***.

PS: Mendeleev le-a asezat in tabel pe la jumatea anilor 1800, ca sa nu zici ca is prost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te corectez, n-ai sa vezi in viata ta ca un "shaur balaur" sa-i zica fier, se respecta romul, ai zice feerwinking

| InvertedDeformity a răspuns:

Nu-mi pasa!