| elenush_6230 a întrebat:

Băii ma enervează reclama aia cu ingheţată! angry

T/A

Răspuns Câştigător
| Mişaaa a răspuns:

Și eu te iubesc.

10 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Pe mine ma enerveaza ca stiu ca nu am bani sa-mi cumpar una...

| pinguinuVerde a răspuns:

Şi pe mine mă enervează tipii ăia care merg ca nişte pinguini cu lanţuri de puşcăriaşi şi cu gluga pe cap.

...ce ziceai de îngheţată?

| Criiiiiiiis a răspuns:

Pe mine mă enervează reclama aia cu prezervative x(. Dăăă!

Răspuns utilizator avertizat
| BiaSiAtat a răspuns:

Geaduiaaaaa...imi place geanduioa (pa naiba da stiu ce-i aia)

| BetterThanDrugs a răspuns:

Poi manaca inghetata K sa nu mai aiba la ce sa faca reclama:X:S

| IreneIsHere a răspuns:

Si pe mine ma enerveaza reclama cu inghetata!(apropo, care reclama?)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine mă enervează ăia care cer fundă.

Îmi dai fundă? puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Comeandtellmesomething eu am bani da' nu-mi place înghețata

Iți dau eu bani sa-ți cumperi o înghețată de aia la 50000000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Good for you!