| CinevaNou a întrebat:

De ce credeti ca adminii sterg intrebari? oare vor sa ascunda ceva, sa fie o vreo conspiratie sa nu aflam adevarul?

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Ar putea fi doar o coincidenta ca stergem intrebari. Ar putea fi. DAR VOI CHIAR MAI CREDETI IN COINCIDENTE, OAMENI BUNI?

15 răspunsuri:
| LordBolton a răspuns (pentru suităr):

Ce iti m-ai plac masonii laughing

Ma striga mama Rusie deci ne vedem...

Raspuns la intrebarea ta :

Asta mereu vor sa ascunda ceva de exemplu daca ai pune o intrebare legata de To33rEnt... (daca o scriam cum trebuia imi stergeau raspunsul straight face )

| suităr a răspuns (pentru LordBolton):

Nu-mi plac D:
Doar că era evident =]]
Mama Rusie e o yandere deci ai grijă.Ia-ți bazooka.

*le re-răspuns*
toeerent? wat

| LordBolton a răspuns (pentru suităr):

Nu poti sa scrii numele ala, pentru ca iti sterg raspunsul in 80% DIN CAZURI. iti explic pe ask, daca vrei.

Stalin fie cu tine. *rade malefic*

| suităr a răspuns (pentru LordBolton):

Nuu;-;

| godge a răspuns (pentru suităr):

LOL

| suităr a răspuns (pentru godge):

Lolăuiteaș să te loluiesc.

| AirănMeidăn a răspuns:

Da.
Acum cateva saptamani am pus o intrebare despre cresterea cornului la unicorni, si adminii au sters-o!
Sunt sigura ca vor sa ascunda existenta unicornilor.
Dar oameni buni, acesta e momentul adevaraului: EXISTA UNICORNI!

| PedoBarbie a răspuns:

Cică încalci regulile. Tâmpenii.
Am pus eu azi o întrebare(Îţi place şcoala?) şi mi-a şters-o TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin iunie-iulie am pus intrebarea "Vrei sa fii sotia mea?", scumpii nostri admini au sters-o inainte sa vad vreunul din raspunsuri, noroc ca la sectiunea de "notificari" inca mai arata cine mi-a raspuns la intrebare si raspunsurile lor erau inca pastrate la sectiunea "raspunsuri" de pe contul fiecareia din persoanele care mi-au raspuns, am observat ca am primit mai multe raspunsuri de "da" decat de "nu". Deci prin urmare adminii au vrut sa-mi ascunda ca totusi exista niste persoane in lumea asta care ma iubesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie să facă şi ei ceva în viaţa asta. Nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca trebuie sa munceasca si ei, nu? Vrei sa ramana pe strazi?

| Iubareata22 a răspuns:

Pai,ma, tu nu stiai ca sunt cam gelosii adminii astia! Cei draguti/dragute care pun intrebarii le au sterse imediat! Ca sa nu fie ei mai frumosi decat adminii.

Nu stiu daca ai inteles ceva, caci nici eu nu am inteles

| MacheteX a răspuns:

Iluminatii! Si vodca din Mama Rusie ^^

| VladyS2013 a răspuns:

Pai si eu m-am inregistrat azi... am pus o intrebare si ca sa aflu cu stupuare cam dupa 2 ore nu mai era pe site... Si chiar voiam sa aflu raspunsul la ea.