| GodInLol a întrebat:

E prea de toot! tampitii se instaleaza si pe t/a deci fratilor situl asta e terminat.
*scuzati categoria, in p*dm* sad

15 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ironia ma omoara...
http://i.imgur.com/rTbKN.png

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru Apache):

De fapt ipocrizia...
Lasă nu trebuie să afle că e penibil.

| Kazimir a răspuns:

Iar ai tras un pui de somn dupămasă și ai visat urât?

| Musique a răspuns:

In *** ta!

| MâţulMov a răspuns:

Sper ca ai macar un neuron activ ca sa-ti poti da seama ca esti una dintre acei tampiti.

| TheDubstepMan a răspuns (pentru MâţulMov):

Cred că creierul ei este în stare de repaus.

| Trinitas a răspuns:

Oh the irony...

De asemenea, abia ai descoperit T/A si te plangi de copchiii retardati fara ocupatie care posteaza intrebari tampite una dupa alta (dintre care si tu). Fucktard.

| GodInLol explică (pentru Trinitas):

Nu.ma doare-n... ca nu ma credeti dar mi s-a sters contul.stau de destul de mult timp pe TPU.

| AnneBre a răspuns:

Şi eu ce să îţi fac ţie? Nu îţi convine pleacă la altă categorie.

| Cristianne a răspuns:

Tu cine mai ești?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alte pacate si povesti nu mai ai?
*Popa mode off*

| GodInLol explică (pentru anonim_4396):

Am .am...nu pleca
*incepu a plange*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inceput sa gandesc normal...si tu ai fost(wait a minute, you ARE) nou(a) si eu si toti astia care au pic de amuzament. Daca tu ii judeci dupa o intrebare esuata de-a lor cum putem sti daca au potential?

| Andrada21 a răspuns:

Nu suntem tampiti si acest site nu e t/a ci este TPU!

| GodInLol explică (pentru Andrada21):

Mersi frumos pentru raspuns...
si tu esti draguta