ValiMocanu
| ValiMocanu a întrebat:

Fratilor, am trecut de "hopul" pozitiei 69. Pot sa rasuflu usurat, sau doar sa rasuflu?

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Mult succes... avem nevoie de oameni perseverenti, inteligenti si cu spiritul umorului dezvoltat asta pentru ca totul sa fie ok. Bafta incontinuare.

12 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Eu cred ca poti sa intorci linistit acum. capul.

regis
| regis a răspuns:

Dar care a fost de fapt hopul?

| moonY a răspuns:

Zic sa rasufli..ca maine nu stii ce te asteapta!

| Bianca26bb a răspuns:

Pai, cred ca poti rasufla cum te simti tu bine tongue

| bibitza a răspuns:

rolling on the floor rasufla usurat ca maine o iei de la capat laughing

mlm
| mlm a răspuns:

Felicitari, dar ai grija vin altii din spate, mai puternici si s-ar putea sa mergi inapoi la pozitia 69.Eu oricum iti urez sa inaintezi inainte, dar nu se stie niciodata ceva fiwinking

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Paaai, eu cred ca depinde in mare parte de ceea ce ti-ai propus initial, vs ceea ce ai reusit in plan personal, si strictamente corelat cu efectul si parerea jumatatii! Deci, poti ori una, ori cealalta, ori... alternativ, nu?! Relax, man!

| MisterKat a răspuns:

Bestial! Dupe parerea mea, pozitia 69 e scarboasa.

| Diav0la a răspuns:

...in zapuseala aia o gura de aer proaspat e binevenit laughing rasufla si ia-o de la capat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce trebuie sa fie hop? Nu pre aveai aer?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

FELICITARI! Doar rasuflalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu rasufla deloc, chestia asta creeaza dependenta, maine vei vrea din nou, poimaine din nou... apoi de mai multe ori pe zi...ai intrat in hora acum, nu mai iesi cu una, cu doua.