| skrillex79 a întrebat:

Azi am cumparat revista Bravo Girl si posterul contine poza lui Justin Bieber si a unei veverite, ce parte ar trebui sa pun pe perete?

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Partea cu JB.Veverița s-ar putea să te atace la noapte.

| PotcaPădurii a răspuns:

Sa-i dai posterului foc cu lupa e o idee mai buna.

| Pisique a răspuns:

Eu zic să-i desenezi lui JB păr lung roșu.
Poate arată mai sexi. Ia încearcă.winking

| skrillex79 explică (pentru Pisique):

Nu pentru ca e gay, nu vreau sa il jignesc rolling on the floor

| Pisique a răspuns:

Puneți revista pe perete, ce drecu'?

| BiancaBaby a răspuns:

Veverita ca altfel s-ar putea sa-l visezi pe JB

| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Veverita,clar...si eu am o gramada de postere de la bravo girl!big grin

| мızυκı a răspuns:

Partea cu biberonu', ca să ai motiv să-ți spargi pereții cu pușca

| мαяιηα a răspuns:

Veverita,clar....defapt dka stau mai bine sa ma gandesc seamana...Mai bine desenezi tu ceva frumos pe perete happy

| BoTa_Cristi_1990 a răspuns:

Veverita...

| glitchMirror a răspuns:

Ar trebui să-ți pui pe perete poza mea, iar în fiecare seară când te pui în genunchi să te rogi, să te gândești la mine, ca și cum am fi langă olaltă.

| skrillex79 explică (pentru glitchMirror):

Asa o sa fac, dar trebuie sa ne intalnim sa imi dai o poza cu tine.P.S.Eu nu ma rog.X-(

| glitchMirror a răspuns (pentru skrillex79):

Păi de asta nu ai încă posterul cu mine pe peretele tău.
Pacatoaso!

| skrillex79 explică (pentru glitchMirror):

rolling on the floor

| MagicSunshine10 a răspuns:

VEVERITAAA! Jb e periculos laughing)).

| xDCiufix a răspuns:

Veveritaa xD

| Yournightmare666 a răspuns:

Eu spun ca ar fi necesar sa te duci la mami si sa o rogi sa iti schimbe pampers-ul, dupa care sa ii spui ca sa nu iti mai dea bani sa ii arunci pe toate prostiile, si dupa cativa ani cand vei renunta la pampers, biberon si bobo poate vei revenii cu niste intrebari mai serioase.