| dadasssssssss a întrebat:

Http://i.imgur.com/fhIUM.jpg
In ce camera se ascund banditii?

Răspuns Câştigător
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Nr 3, este parcata invers deoarece atunci cand vor fugi cu masina probabil nu vor mai avea timp sa o intoarca.

| dadasssssssss explică (pentru GoAndFuckYourselfWithAKnife):

Bro ce rapid ai fost... Felicitari esti primul/a applause applause applause applause applause

16 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

3 zic si eu.5 e ca sa te deruteze thinking

| MasterOfDisaster a răspuns:

3,masina nu are numar de inmatriculare?
sau 5 ca e decapotabila si puteau sari in masina dupa ce au jefuit banca si fugeau rapid?

| dadasssssssss explică (pentru MasterOfDisaster):

Fi mai atent la ultima imagine cea cu masinile. Una dintre ele are ceva diferit fata de celelalte. Aia este a hotilor.

| lalalalallll a răspuns:

Nici eu nu am chef.

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Daca sunt banditi, atunci cred ca in 2, 3 si 6

| NothingToEat a răspuns:

In hotel

| alabalaportocalala a răspuns:

La mine acasa (dar nu mai spune la nimeni)laughing

| delakpanlaa a răspuns:

1, 2, 3, 4 sau probabil 5

| Aide a răspuns:

5. clar se ascund acolo pentru ca masina este stricata. in Romania nici din jafuri nu se castiga bine

| Razvan94 a răspuns:

Stiu un raspuns devil...fi atent ca pe a 3-a imagine de la capat scrie cifra 3 chiar in dreapta jos a imaginii...pariez ca nimeni nu a vazut-o laughing. deci raspunsul e camera 3

| dadasssssssss explică (pentru Razvan94):

De fapt am vazut-o...da ma gandeam ca daca o sterg se vedea urat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că numărul 4, am eu o presimțire...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff...masina nr. 3 dar de unde ai astea? Posteaza-le mai repede sau zi-mi de pe ce site le ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda raspunsul e dat sub piciorul lui Alfie in imaginea a 6 a.

| dadasssssssss explică (pentru anonim_4396):

O postez pe urmatoarea acum...