| vladimirovici a întrebat:

Tocmai mi-am achizitionat un volan cu pedale Genius Speed Wheel 3 MT.
Va rog sa imi spuneti cat mai multe jocuri care sunt compatibile cu el ( bineinteles, jocuri cu masini )!

PS: Dau fundita la cel care da primul raspuns cu minim 3 jocuri

Răspuns Câştigător
| FoxDemon_8089 a răspuns:

In afara de seria Need for Speed si jocul Burnout Paradise, poti folosi volanul la jocurile gta, cum ar fi Vice City, Gta 3 sau chiar si san andreas.Stiu ca va merge pentru ca am si eu volan din asta

3 răspunsuri:
| mihaivs a răspuns:

Need for Speed Carbon, Need for Speed Hot Pursuit 2, Need For Speed Most Wanted, Need For Speed Shift, Need For Speed Underground si Need For Speed Porche.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ti-ai luat volan? Si eu am avut unul, acum vreo 2 - 3 ani cred, si ma jucat Need for Speed si GTA vc cu el, dar, m-am plictisit de el pesye o luna. Asa o sa patesti si tu: ai sa fii tentat primele saptamani, dar, va fi un chin sa il bagi in calculator, etc etc etc
P. S. Eu l-am dat la cineva. Cred ca am dat cam vreo 100 lei pe el si l-am dat cu 0 lei. Nici bani nu mai vroiam ca sa scap de el
SUCCESwinking

| Allways a răspuns:

Instaleaza gta vice city pe ala merge ca ieri am fost la un verisor si m-am jucat numai fara pedale da sigur merge cu pedale