| raMLesS a întrebat:

Vreţi să ne plimbăm cu bicicleta? Care nu are bicicletă îl car eu nu-i problema, nu contează câţi sunteţi pe unu îl ţin pe portbagaj pe altu pe ghidon, pe încă unu pe coarne, pe altu' îl pun pe roata din faţă şi pe altu îl pun pe cea din spate, care vrea să vină mâine la 2 la mine, puteţi intra şi în casă să mâncaţi salamul din frigider ( sunt singur mâine ) Cam atât.
O seară plăcută şi nu uitaţi să daţi pe discovery, la vreo 12:50 începe "rezling" că nu stiu cum se scrie şi daţi pe discovery, se bat ăia cei mai buni, un negru şi un alb, eu zic că bate negrul succes laughing.

11 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

De fapt, tuu esti un psihopat care ii uraste pe toti de aici. Si ai gasit scuza asta banala, plimbarea cu bicicleta, care e o capcana, stiu eu. Vrei sa ne aduni intr-un loc si sa ne arzi de vii. Pe mine nu ma poti pacali •3•

| Doub a răspuns:

Cartofi prăjiţi ai?

| raMLesS explică (pentru Doub):

Da, am + că presar caşcaval pe ei :*.

| Doub a răspuns (pentru raMLesS):

^_^.

Ieeeeeeeeeei.

| raMLesS explică (pentru Doub):

AM mâncat în seara asta cartofi prăjiţi cu copănele fripte + că aveau mult, da' nu mult foarte + extra mult caşcaval pe ei, ei fiind fierbinţi caşcavalul se topea, awrrr am mâncat ca spartu şi acum mi-e greaţă laughing.

| Doub a răspuns (pentru raMLesS):

Vreau şi eu.
Brb, merg să-mi curăţ cartofi.

| raMLesS explică (pentru Doub):

laughing

| zurick a răspuns:

Mă ții și pe mine?

| raMLesS explică (pentru zurick):

Da, pe ghidon pe coarne pe roată pe portbagaj, unde? laughing

| KillMePlease a răspuns:

da, mamă, sunt beată, pentru că altfel nu îl pot uita (...)
#maneledecalitate#

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albiiiii ca y.o-s rasist.
Glumesc.