| twilightsaga a întrebat:

Buna TPU.Scriu aici deoarece incepe sa imi fie mila de profesoara mea care a muncit atat la un proiect intitulat,, Coltul Verde" din cadrul unui concurs national, iar dupa saptamani la rand in care scoala noastra a fost pe primul loc a trecut pe al treilea.
Aici este linkul.Cititi si apreciati daca merita sa castige, atuncivotati si dati aici un raspuns cu parerea voastra cel mai bun ia funda. Apropo, voturile trebuie confirmate prin email.
http://www.coltverde.ro/cvsm/detalii/13/

3 răspunsuri:
| βėan a răspuns:

Si mie mi-e mila...Eu fac laba la dovleci si scot un lichid mai eco ca tot proiectu' ei.

| AnneBre a răspuns (pentru βėan):

Cred că te-ar fi considerat mai normal lumea dacă scriai că e o provocare.