| AndrrreaDeea a întrebat:

In Sibiu se ofera bani pentru hartie/carton sau alte obiecte reciclabile? Daca da,unde si ce pret pot primi pe acestea?
Va multumesc,

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Nu cred ca iti ofera nimeni bani pe asa ceva mai ales ca la noi in tara lumea nu este prea pasatoare de mediu si de ceea ce ne inconjoara...big grin

| JustMeAndMyWorld a răspuns:

La fel cum nici tu nu cred ca vrei decat sa iti iei bani pe materiale? big grin

| AndrrreaDeea explică (pentru JustMeAndMyWorld):

Nu vreau neaparat banii, dar am foarte multe caiete nefolositoare si as vrea sa le duc la reciclat pentu a ajuta mediul inconjurator. Dar se pare ca nimeni nu se gandeste la acesta, doar la ei insisi, trist, dar adevarat : (