| ForbiddenLove a întrebat:

1.Cum va numiti?
2.Cati ani aveti?
3.Care este cantareata/cantaretul/formatia voastra preferata?
4.Care este actorul/actrita preferata?
5.Care este serialul vostru preferat?
6.Care este filmul vostru preferat? Ce gen e?
7.Care este culoarea voastra preferata?
8.Care este animalul vostru preferat?
9. Ce hobby-uri aveti?
10. Ce limbi straine va plac?

16 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Îţi răspund doar pentru că n-am altceva mai bun de făcutlaughing.
1.Mrrr smug Vasilica de obicei
2. 107
3.Eu în baie smug
4.Eu atunci când mint laughing
5.Viaţa mea [deja semăn cu o piţipoancă rolling on the floor]
6.Hmm.Cam acelaşi lucru. O zi din viaţa mea palpitantăbatting eyelashes.
7. Îmi plac mai multe culorithinking, dar ca să rămânem la ideea cu piţipoanca, rouzz laughing
8.Fratimiu devil
9. Enervatul
10.Rromâna laughing.

| pwp a răspuns:

1.Lavinia
2. 13
3.shakira/enrique iglesias/tokio hotel
4. ian somerhalder/nina dobrev
5.The vampire diaries love struck love struck love struck
6. piratii din caraibe. aventura.
7.rozz
8.cainele
9.cititul,inotul,tpu.
10. spaniola si italiana

| AshuraElric a răspuns:

Toata lumea imi spune Ashura (dependenta mea)laughing, eu fac 16 ani (nu mai e cine stie ce), cantareata preferata este B. O. A., cantaretul preferat e Gackt (stie 10 limbi inclusiv mandarina deci e genial)iar formatia Kat Tun, actorul preferat (nu am unul)sa spunem Kamenashi Kazuya, actrita (pe asta chiar ca nu o stiu)laughingserialul preferat Doctor Who (doamne cat adoram serialul asta cand eram mica, eram practic lipita de ecran cand incepea)laughingun film preferat nu am depinde de starea pe care o am si de ultimul vizionat voi trece totusi Death Note (gusturile nu se discuta)nu stiu ce gen e(sa-mi fie rusine)rolling on the floorculoarea preferata...rosu,animalul preferat e pantera, imi place sa desenez in stilul manga (consider ca ma caracterizeaza) sa scriu poezii dramatice cu si despre nemurire, si cel mai mare secret al meurolling on the floor(refuz sa va tin in suspans)laughingam o colectie impresionanta de carti Yu Gi Oh(cred ca ati auzit de ele)deci cred ca am peste 2. 000 (bucurati-va macar ca nu colectionez timbre)plus alte genuri de carti tot dn Japonia (stiu...sunt ciudata)nici macar nu stiu la ce imi trebuiesclaughinglimbile straine:japoneza, spaniola si engleza nu foarte mult.Acum ne spui si tu ceva despre tine nu?happy

| AnnaMariaaa a răspuns:

Ana, 15, mai multe cantarete si cantareti, formatie nu am.Actorii ca nu am doar unul, Patrick Dempseylove struck Peter Facinelli si Ian Somerhalder, iar actrita Ellen Pompeo si Nina Dobrev.Serialul preferat Grey's Anatomylove struck si The vampire diaries.Filme mai multe.Culoarea preferata verdelove struck animalul cainele.Hobby-uti,uitatul la seriale, calcu, calatoriile, cititul.etc.englezalove struck

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

1. Ma cheama Crystyna
2. Am 17 ani
3. Kantareata preferata Celine Dion
4. Aktor preferat Robert Pattinson
5. Serial preferat "the vampire diaries"
6. Film Titanik, gen romantic, dar imi plac mult si cele horror
7. Culoare preferata :MoOvvv:X
8. animal preferat, katel:X
8. Sa askult muzicaa, sa ma plimb cu iubitul:p
10. Spaniola:X:X:X

| Romancutza a răspuns:

Lidia.
Aproape 15.
Miley cyrus.
Arnold.
Sin senos non hay paraiso.
Knowing. drama.
Negru
Cainele
Sa cant.
Engleza.
sweety_9611

| alone a răspuns:

1mandra
2 18 ani
3 celine dion
4 diana dumitrescu
5 saraci tineri bogati
6 ice age
7 gri
8 pantera
9 nici unul...laughing
10 engleza si spaniola

| iamaprincess a răspuns:

1)Deea
2)14
3)September
4)Robert Pattison
5)Mesaje de dincolo
6)Amurg.Romantic
7)Mov
8)Pisica
9)inotul
10)franceza

| ForbiddenLove explică:

1.sabina happy
2. 14
3. imi plac mai multi cantareti si cantarete...nu pot sa aleg
4. ian somerhalder, jessica alba, nina dobrev,:X
5.the vampire diaries si gossip girl
6.cruel intentions credthinking e romantic si e din 1999 :-D dar imi place multttt.
7.nici culoare preferata nu am...totusi cel mai mult imi place turcoaz, mov, portocaliu
8.imi plqac pisicile cel mai mult desi iubesc animalele :X
9.imi place sa fac fotografii, sa ma uit la filme, sa citesc carti (in special de dragoste), sa ascult muzica la mp3laughingrolling on the floor...
10. engleza imi place mult...la franceza sunt praf... dar vrau sa invat si franceza

| denise_9126 a răspuns:

Hey (:
Denisa(e)
16 ani
...Ben Harper, Coldplay, The Fray, Kings of Leon, Katy Perry ...etc.
MORGAN FREEMAN, JOHNNY DEPP /Sandra Bullock, Amanda Seyfried.
"Ghost Whisperer ( Mesaje de dincolo)
Forrest Gump, Everybody's fine, Dear John...Home Alone 2: Lost in New York.
VERDE
Ursul polar si pasarile flamingo
imi place geografia lumii, Bolivia, tatuajele, cititul, arta, sa ma uit la TV ( Discovery/Zone Reality), sa ascult muzica, sa dansez...
engleza.

| Beatrice a răspuns:

1.Beatrice :p
2. smug?
3. nu am stat si m-am gandit thinking
4. thinking
5. nu conteaza comedie sa fie big grin
6. Cred ca era... Dumnezeu pentru o zi thinking comedie laughing
sau 60 de secunde pana dispari actiune
7. galbeeen devil
8. pisica phbbbbt
9. baschetul :p
10. Engleza :X:X:X:X

| StăpânulLuiIsusHristos a răspuns:

1. Madalin
2. 15 fac 16 in feb
3. Iron Maiden, Three days grace, Parazitii, Rihana, Stromae, Arsenium etc
4. mai sus.
5. N-am timp de seriale happy
6. Aventura comedie actiune : Iron man, Steup up 3d step up 2d The twilight eclipse mai am nu imi aduc aminte
7. Incolor laughing glumeam albastru violet alb(pur)
8. Am un motan siamez l-am crescut de cand era cat o palma
9. Fotbal, Handbal, HTML, sarituri in lungime 2. 5 m etc
10. Engleza, Germana

| GaZaTaCeTeIuBeStE a răspuns:

Sincer, de ce te-ar interesa? Cu ce te ajuta? Nu suntem la interogatoriu dar daca te ajuta cu ceva iti raspund in ordine la intrebari:
1.Bianca
2.16
3.Cantaret Justin Bieber si Enrique Iglesias si cantareata Lady Gaga Si Rihanna (cantareti/cantarete imi plac foarte multi/multe dar cam acestia sunt preferatii)
4. Jistin Bieber, Jennyfer Lopez, Alina Puscas etc...
5. Ma uit si la Teresa pe acasa si la Narcisa Salbatica.
6.Depinde comedii horror drame romance de ex Piratii din Caraibe aventura sau Titanic.
7.Clar, mov
8. Pisici, caini
9. Volei, innotul, handbal, dansul, cantatul.
10. Engleza, spaniola, franceza, greaca si italiana.

| GaZaTaCeTeIuBeStE a răspuns:

Si am uitat sa zic ca Bianca e al doilea nume al meu si primul e nicole numai ca unii oameni imi zic Bianca...

| ramo96 a răspuns:

Ramo, 14, Simple Plan,?, Two and a half man, comediile, mov/albastru, cainele, chitara, engleza

| FoxXxy a răspuns:

1.Roxii
2. 15
3. aproape toti
4. toti din vampire diaries:X
5.vampire diaries, triunghiul iubirii si zaara
6. walk to remembel (dragostee:X)
7.roz bombon de mentoanlaughing albul:d
8.Matselee
9.messu netu si serialilelove struck
10. romana ca`i mai usoara