| Lucinca a întrebat:

1.Va place Jensen Ackles?
2.Ce stiti despre el?
Dau funda la cel mai bun >raspunsbig grin

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Imi place Jensen Ackles, este un actor bun.Mi-a placut "My Bloody Valentine" cu el.A jucat prea tare acolo! De stiut sa fiu sincera, nu stiu prea multe lucruri din viata lui privata, dar.mi se pare un actor frumos si talentat.

1 răspuns:
| alledawn a răspuns:

Nu stiu daca mai conteaza dar na laughing Deci joaca in Supernatural, a jucat in My bloody Valentine, Ten inch hero, Devour etc. E casatorit cu actrita Danneel Harris din One tree hill, are o fetita Justice Jay (JJ) Ackles, are o voce geniala laughing