| danutzyk001 a întrebat:

24 ian 2011 este sau nu zi libera?(pentru elevi?) multumesc:*

7 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Stam acasa, Din 2011, românii au o nouă zi liberă. Astfel, lunea viitoare, pe 24 ianuarie angajaţii vor sta acasă, pentru că, din acest an, Ziua Unirii Moldovei cu Muntenia este sărbătoare legală, deci zi nelucrătoare. Banuiesc ca si elevii, nu numai angajatii.

| Aηηy a răspuns:

Aa oksad nu stiam ca se anulase, mii de scuze.

| Ciprian a răspuns:

Nu, nu mai este zi libera.

| anqutsel a răspuns:

Asa se anuntase. Dar din nefericire s`a anulat.Deci vom merge la scoalacrying(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi eu am auzit ca e liber ...mai uite`te si tu al stiri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-a anulat nimic. O sa fie zi libera 24 ian de anul viitor.Deocamdata a trecut de Senat, insa avem Parlament bicameral si trebuie sa fie votata si de Camera Deputatilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti vom merge la scoala respectiv serviciu asta e poate de la anul,,,