| anonim_4396 a întrebat:

A comandat cineva de pe www.shopU.ro? Stiti cumva daca da teapa sau sunt produsele stricate?
Funda+vot.

Răspuns Câştigător
| Eka7Lyzza a răspuns:

Buna.
Din cate am auzit eu nu este un site prea "recomandabil". Eu zic sa nu te risti cu ceva scump.
Succes:*

1 răspuns:
| nicolaedan a răspuns:

Teapa nu dau ca sunt oarecum seriosi baietii. In schimb produsele sunt varza, nu stiu de unde la aduc, probabil sunt reconditionate sau second hand. Mie mi s-a stricat un aparat de masaj de doua ori intr-o luna. Asta in conditiile in care cineva a luat acelasi aparat de la alta firma si il foloseste de 6 luni fara probleme.