| anonim_4396 a întrebat:

A cunoscut un tip intr-o tabara de-a unchiului meu si lui ii placea ff mult de mine si mie nu prea imi pasa, da toti trageau de mine sa ma imprietenesc cu el si am acceptat. a fost chiar faina saptamana aia si nu regret ca l-am cunoscut. dupa tabara am fost prieteni cam o luna, dupa care am obs ca ma stersese din lista lui(am verificat asta pentru ca o prietena de-a mea ii stia parola la mess) si nu am stiut ce sa fac. dupa vreo 5 luni, am vazut pe facebook ca vrea sa ne impacam si cu chiucu-vai am acceptat, da dupa 2 zile a inceput sa imi spuna ca el nu mai poate sa continue si chestii din astea si, bineinteles ca m-am enervat... el m-a pus pe adressbook, iar eu pe ignore...totusi, acum, dupa cam 2 luni de la incident, incepe sa imi fie dor de el si nu stiu ce sa fac, oricum anul asta in august am sa il vad din nou in tabara, da nu stiu cum sa reactionez, adica, daca vrea din nou sa fim prieteni, sa accept sau nu?

Răspuns Câştigător
| Mirela a răspuns:

Lasa-l chiar daca tii la el si tie dor de el, baieti sunt foarte multi. Daca ti-a facut de 2-3 ori asta are obrazu grostongueori e ink un copil si nu stie ce vrea de la viata oh go on. Unde te duci in tabara love struck?

5 răspunsuri:
| Mirela a răspuns:

Si app poate gas in tabara asta din aug. alt tip dragut day dreaming

| chicka a răspuns:

Ma duceam la campu-lung moldovenesc.

| Aniela2777 a răspuns:

Accepta, Poate te iubeste. De ce sa nu incerci? Ce pierzi?

| rodasa a răspuns:

Nu iti spun care e faza isi bate joc de tine daca te intreaba sa zici ''poate'' sau ''ma mai gandesc'' il faci curios de raspuns daca nu te mai baga in seama inseamna doar ca a vrut sa te pacaleasca daca te intreaba mereu chiar doreste.imi dai si fundita plz?

| alexaioa21 a răspuns:

Dah.
ori cat ari fi de grew pentru tine, nu mai poti continua asa.sad
e raw pentru tine dar o sa te obisnuiesti thu...happy
cauta alt baiat dragut si fa'l geloslaughing
o sa vrea sa fie cu tine din noubatting eyelashes
dar e bine sa ramaneti macar prieteni nu neaparat "iubiti"winking
imi dai fundita plss?big grinbig grinbig grinbig grinbatting eyelashes