| DekarSinBoys a întrebat:

A folosit careva dintre voi Acnezine de la Revitol?
Sami spuneti cat costa, cat timp ajunge si efectele

4 răspunsuri:
| andreea_8479 a răspuns:

Expertii dermatologi au creat o metoda revolutionara de tratarea a acneei in mod sigur si eficient. Revitol Acnezine foloseste ingrediente unice pentru a vindeca acneea pe care o aveti acum si pentru a impiedica acneea sa se formeze din nou. Majoritatea produselor impotriva acneei disponibile pe piata trateaza doar acneea pe care deja o aveti, fara a ajuta pielea dumneavoastra sa impiedice noile aparitii. Cand vine vorba de pielea dumneavoastra, cea mai buna aparare este adesea atacul. Revitol Acnezine impiedica bacteriile sa se formeze patrunzand adanc in pori si lasandu-va tenul si pielea proaspata si revigorata. Folosind Revitol Acnezine redati pielii dumneavoastra finetea, o pastrati sanatoasa si frumoasa. Pentru ca trateaza acneea inainte sa devina vizibila la suprafata pielii crema Revitol Acnezine va scuteste de stres si va poate tine departe de cabinetul doctorului dermatolog.

Revitol Acnezine ajuta la controlarea radicalilor liberi care produc pielii daune, imbatranire, riduri si care contribuie la infectii. Stopeaza inflamatia si previne prin asta aparitia petelor rosii si a cicatricilor.

1 cutie Revitol Acnezine (59ml) - 120 RON
2 cutii Revitol Acnezine - 200 RON
3 cutii Revitol Acnezine + 1 cutie cadou - 360 RON

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cat timp vad primele rezultate ale cremei revitol acnezine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din adolescena m-am confruntat cu acneea si chiar daca am incercat tot felul de creme si produse cosmetice nu am putut scapa de ea.Am dat de crema Revitol Acnezine, intamplator si am decis sa o incerc, indiferent care sunt consecintele. De patru zile o folosesc si sunt foarte multumita. Mi-au disparut aproape toate cosurile iar fata mea este fina.Sincer chiar o recomand, fara sa fac aprecieri aiurea, crema chiar are efecte.La mine cel putin a avut. O sa folosesc in continuare si consider ca isi merita banii.Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte buna crema acnezine. Ea costa in jur de 120 lei, dar o poti lua la un super pret de pe site-ul oficial Revitol.ro. Eu iti recomand si un tratament intern, cu Pastilele Acnezine. Te vor ajuta mult!