| MaeRii a întrebat:

A folosit cineva aceasta crema? Vreau sa stiu daca este buna, pentru vergeturile rosi. http://www.icosmetice.ro/461-crema-antivergeturi-q4u-500 -ml.html

2 răspunsuri:
| anedreaeaaa a răspuns:

Si verisoara mea are crema din asta si chiar da rezultate.:*

| Iulika1607 a răspuns:

Fetelor. Vergeturile nu se pot trata decat prin operatie cu laser. Numai celulita se poate trata prin crema, dar nu numai. Singurul mod prin care iti poti ascunde vergeturile este bronz sau facandu-ti tatuaje. Cremele s-ar putea doar sa ti le ascunda putin, dar nu in totalitate si nu definitiv. Ai incredere.