| anca_8440 a întrebat:

A fost eminem in romania? cine stie unde e acum?

1 răspuns:
| Krista_2861 a răspuns:

Si uite ca surprizele nu se mai opresc. Artisti dupa artisti isi exprima dorinta de a concerta in tara noastra mica si uitata de Dumnezeu. Pe langa Anahi, Michael Flatley, si inca cateva trupe consacrate de rock, il vom putea vedea live si pe marele rapper alb, Eminem dar si pe tanara Lady Gaga.

Surse din industria muzicala sustin ca vara aceasta, la Bucuresti, va avea loc un festival care ar putea avea ca invitati pe cel mai tare rapper alb din America, Eminem, si controversata Lady Gaga.

Ar fi o adevarata onoare ca astfel de artisti sa ne calce pragul, Slim Shady fiind o adevarta legenda a rap-ului. Acum ramane doar ca aceste zvonuri sa devina realitate iar mai apoi, sa reziste buzunarul romanilor la zecile de concerte nu chiar ieftine.