| DariaCriss a întrebat:

A inceput sa imi placa de un baiat. Vorbim, radem si ne intelegem bine. E foarte de treaba si as vrea sa-i spun ca-l plac, dar nu stiu cum. Mi-e frica ca daca ar afla, n-ar mai fi asa dragut cu mine si m-ar evita. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| asclepius a răspuns:

Nu-i spune. Adica daca nu esti pregatita in plus nu are rost sa strici tot farmecuwinking.dar daca vrei sa nu ti -l fure altcineva ar trebui sa i da i de inteles ca il placi intr-un mod cat mai discret.Aflai secretele si devino cea mai buna prietena a luiwinking.si daca iti va vorbi vreodata de o alta fata incearca sa schimbi imediat subiectulbig grin asta ii va da de gandit o vreme si nu uita sa i lasi suficient spatiu altefel va crede ca esti vreo obsedata. mult succes cu dragoste happy

2 răspunsuri:
| KibumA a răspuns:

Daca va intelegeti bine inseamna ca si lui ar trebui sa ii placa putin de tine..Fii sincera cu el. Spune'i ce simti si s'ar putea sa aiba incredere in tine happy
In caz ca esti timida.ia'o incetul cu incetul ca sa isi dea seama ca il placi
Sper ca te'am ajutat. Funda?:*

| AnnabelaS a răspuns:

La sigur daca sunteti prieteni foarte buni ii poti spune aceasta prieteneste dar mai apoi si in serios ca il placi destul de mult timp, iti plac privirile si discutiile lui foarte mult. Ii poti spune ca timpul petrecut cu el se regasesc cele mai frumoase amintiri din viata ta. Sau chiar de ce nu incerci intrebarea catre adresa lui,, Ai ceva sentimente pentru mine mai mult decit suntem prieteni?,,