| Daniela_Madalina_1999 a întrebat:

A incercat cineva uleiul de arbore de ceai pentru acnee? Sau crema pe baza acestui ulei? Va rog un raspuns

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, n-a avut niciun efect. Si ti-am mai spus sa mergi la dermatolog in loc sa dai banii pe toate prostiile. Dar treaba ta, is banii tai risipiti.

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru acnee nu este recomandat crema cu tea tree oil, ci doar uleiul ca atare, pus cate 1 singura picatura, direct pe bubita.

| alexwahl a răspuns:

Nu am incercat, dar nu cred ca exista ceva sigur care sa stopeze acneea.Doar traind sanatos si consumand zilnic min 2 l de apa, o sa scapi de acnee.

| Rpgdei a răspuns:

Ideea e că si eu am făcut tot felul de tratamente, pot zice ca a fost DEGEABA Mi au trecut de la sine P.S.am 16 ani