| Adryanna_1259 a întrebat:

A murit eminem? nu stiu ce sa cred... se zice ca a avut acident de masina si ca a murit... e adevarat? straight face

Răspuns Câştigător
| YUSTY a răspuns:

Cica da.

Citeste aici :http://www.apropo.ro/wow/eminem-a-murit-intr-un-accident-de-masina-4775813

Fundita?

10 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Stirea asta e de anul` trecut.sau mai demult...

| cristianorudi7 a răspuns:

Da a murit. dar totusi traieste. si la propriu si la figurat.
unde... ai auzit ca a murit, el canta de zor peste tot si zici ca a murit.
exista wikipedia in orice caz.

funda totusi...

| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Daca chiar murea, se auzea peste tot la tv!
A mai fost imi demult un zvon cum ca a murit impuscat.
Nu e adevarat! Traieste. straight face

| REDSQ a răspuns:

INVENTZII! uite ca e in viata: Potrivit Detroit Free Press Eminem este in viata si in afara oricarui pericol.

http://www.apropo.ro/wow/eminem-a-murit-intr-un-accident-de-masina-4775813

| Tzuc a răspuns:

Http://www.apropo.ro/......5813...mai jos scrie ca de fapt e in viata si e in afara pericolului

| HySpear a răspuns:

Nu-i adevarat raised eyebrows
Inca traieste

| Xpert a răspuns:

Nu, nu cred... posturile tv erau pline de comemorarea lui asa ca nu cred ca a murit!

| GyeBaek a răspuns:

Nu e adevarat trebuie sa-si faca si presa audienta de asta se zice asa.

| Kanabiss a răspuns:

Apel la secretare: Eminem NU a murit
Fri, 15 Jul 2011

Dragi secretare assistant manageriţe, plimbătoare de hârtii, project manageriţe, funcţionari publici sau orice muiere care crede că abilităţile de lucru cu calculatorul înseamnă să deschizi un document word ca să notezi un număr de telefon sau să ştii să uploadezi fotografii pe Facebook şi care aveţi desktopul plin de ppt-uri cu cei mai frumoşi căţeluşi şi pisicuţi din lume, am o veste bună pentru voi: Eminem NU a murit!

eminem is not deadNu accesaţi/deschideţi fişierul eminem.jpg.exe deoarece NU este o poză. Iar Eminem, după cum puteţi vedea şi-n poza alăturată, it’s alive & kicking! Fişierul ala e o chestie pe care nu puteţi să o înţelegeţi, oricât ar încerca cineva să o explice. Trebuie doar să ştiţi că vă poate face rău. Adică îi poate face rău calculatorului. Voi veţi clipi des şi umed iar şeful vostru, care e de multe ori la fel de idiot ca şi voi, o să vă creadă că n-aţi făcut nimic şi doar Sf. Duh e de vină că reuşiţi să puneţi sistemul de operare pe butuci la 10 min după instalare.

Repet: Nu accesaţi/deschideţi fişierul eminem.jpg.exe deoarece NU este o poză iar Eminem NU a murit

PS: Dacă lucraţi pe Mac OS X sau orice distribuţie de Linux, puteţi da click pe acel fişier sau pe oricare altul cu extensie.jpg.exe până crapă mouse-ul sau muriţi de artrită. Apelul este doar pentru cei care folosesc mizeria de Windows, indiferent de versiune!

| Kanabiss a răspuns:

Eu sunt baiat si sunt dur dar eminem este ca un idol pentru mine si cand am cautat pe google am vazut acolo ccv gen cand scrii eminem iti apare eminem not afraid si etc mie mi-a aparut si ca am urit si aproape ca mo bufnit plansu dar dupa am vazut ca nu e adevarat si ca traieste Respect Eminem For Lifewinking