| anonim_4396 a întrebat:

A o unflatura la ureche in zgarci angry am avut pierce tragus. Nu ma doare sau ceva dar o simt acolo si vreau sa scap de ea dar nu stiu cum. Daca imi dau din nou piece in aceeasi zona credeti ca se poate unfla mai rau sau mai stiu eu ce alte prostii:-s? Funda.love struck

2 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

In maxim un an de zile isi revine la normal.Si eu am avut aceeasi problema.Nu incerca sa mai pui pierce in partea superioara a urechii.e mai sensibila si probabil tija cercelului a fost groasa si de aceea se intampla asa, poate a fost si unpeac strans pe urecke.
deci renunta definitiv sa mai porti cercel in Zcarci'ul de la ureche
Vezi ca daca incerci sa ai mai multe gauri de pierce in ureche o sa apara precum cosurile inflammate si scapi mai greu de ele.eu inca mai am un pic de unflatura in zgarci dupa 6 ani de zile.
Ne mutilam noi singuri.
Succes

| Dr3yga20 a răspuns:

Da in mod obisnuit nu ar trebui sa apara umflaturi in acea zona probabil ca cauza fiind piercingurile.