| EduardPaul94 a întrebat:

A suferit cineva atacuri de panica? povestiti-mi despre experientele voastre...

2 răspunsuri:
| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

Nu am suferit niciunul, dar cred ca provoc cel putin unul pe zi, celor care ma vad pe strada rolling on the floor

| Zendayya a răspuns:

Calatoream cu autobuzul cu o prietena. ea avea bilet, eu nu, dar eram atenta la fiecare statie daca vine controlorul. cu o statie inainte de coborare, ei ii suna telefonul si mi-a distras atentia. vine controlorul, ii verifica ei biletul, dar eu intru in panica si incerc sa inventez ceva pe loc. incep sa cotrobai prin geanta prefacandu-ma ca imi caut biletul apoi ii spun ca cred ca l-am pierdut, dar el se prinde de smecherie si imi spune sa ii platesc amenda 15 lei. eu ii spun ca nu am bani la mine(dar aveam). autobuzul se opreste. eu vreau sa ies dar controlorul ma prinde de mana si nu ma lasa sa ies apoi imi spune sa vin cu el la sectie...imi spun in gandul meu"vai de capul meu ce am incurcat-o..." dar atunci pe moment, incerc sa scot cateva lacrimi si incep sa ma milogesc promitand ca de acum calatoresc cu bilet. abia l-am convins sa ma lase. si cand ma gandesc ca eram la un pas de a ma duce la sectie. dar acum a trecut.
P.S.:am mai trecut prin situatii din astea dar fata de celalte, controlorul asta avea seriozitatea si gravitatea unui paznic la primarie laughing