| want2bMajestic a întrebat:

A-ti cazut vreodata prada dezgustului unei persoane?

7 răspunsuri:
| inna a răspuns:

In fiecare zi intalnesc astfel de persoane.

| anonymus_1825 a răspuns:

Sunt al dracul de multi. Multora nu le convine adevarul spus in fata, si de acolo incepe tot. Sincer, nu pot sa las pe cineva sa vorbeasca aiurea daca stiu ca minte, sau e cu mai multe fete etc. Nu imi plac pervele, mincinosii, figurantii etc. Nu sunt obligati sa ma salute sau sa vorbeasca cu mine daca nu le place fata mea. Oricum nu imi pasa. Am eu grijile mele. Cat timp nu le place fata mea, nu trebuie sa se uite la mine. Cel mai aiurea e sa iti auzi povesti si dume. Si de acolo incepe distractia laughing devil

| stefygirl a răspuns:

Nu si nici n-as vrea.

| valsulnorilor a răspuns:

Dar tie tobias 18c ti-a fost sila de dezgustul persoanei respective?
Daca da atunci trateaz-o ca atare!

| claw_4117 a răspuns:

Exista multe persoane care ma dezgusta, insa din bun simt, ori le ignor ori "incerc" sa ma port normal cu ele. Daca ele intrec limita este cu totul si cu totul alta poveste.

| mihaela_5361 a răspuns:

Trebuie sa recunosc ca nu mi s-a intimplat, cel putin pe fata. Trebuie sa fie ingrozitor daca iti pasa de parerea persoanei respective, daca nu... n-ai pierdut nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cele mai multe ori. Dar ptrmine acolo debia incepe distractia