| lalalalalalalalalalalaaa a întrebat:

A tinut cineva dieta cu supa de varza? A dat rezultate?

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Au tinut aceasta dieta colege de-a mele.Au slabit, intr-adevar dar, cand s-au oprit, au pus pe ele kilograme cu repeziciune, efortul lor de cateva luni fiind nul. Nu iti recomand aceasta dieta, este prea restrictiva si la terminarea ei, organismul va recupera rapid kg. pierdute.

| friday a răspuns:

Am incercat si eu, dar e greuuuu de tinut :-s.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auuuciilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am tinuto eu dar nu e buna... aveam 53 de kg cand am inceputo dupa 4 zile a inceput sa am sangerari nazale (deja slabisem 4 kg)iar dupa ce m-am oprit m-am ingrasat 7 kg crying...acum am 56 crying