| aaaaaaaaaa14 a întrebat:

Acesti papuci sunt de baieti sau de fete?
http://www.deichmann.com/......asual.prod

4 răspunsuri:
| odorash a răspuns:

Cred ca s-ar potrivi mai mult p-u fete. Dar depinde de stilul tau. Bafta

| thegatekeeper a răspuns:

Sunt universali, ca o mare parte din incaltarile sport. Ceea ce ar putea face niste incaltari sport mai potrivite pentru baieti/ fete ar fi culoare, insa si aici e discutabil si depinde de gusturi. Insa aceia din imagine sunt unisex, dupa parerea mea.

Răspuns utilizator avertizat
| andreiTheDJ a răspuns:

Nu stiu ce sa spun...am vazut si baieti cu papuci dinastia dar si fete.eu cred ca sunt mai mult de baieti