| Viuvi a întrebat:

Acum am terminat gimnaziul, si pentru a-mi aminti de zilele bune din scoala (hee hee) vreau sa fac un filmulet, in care sa ruleze mai multe poze -cred ca stiti la ce ma refer - problema este ca nu stiu ce melodie/melodii sa pun
Ce mi-ati recomanda? big grin

Răspuns Câştigător
| JackieSue a răspuns:

Pai depinde ce melodie vrei sa pui la slide. Vrei una trista care sa te faca sa plangi dupa zilele alea bune sau una vesela?
Alege:
http://www.trilulilu.ro/mariusNZ/9816d58db07796
http://www.trilulilu.ro/Mirel25/6e7beb52431fa3
http://www.trilulilu.ro/almasidobrita/7788f05a484905

9 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/mariaionela/06c300283a477c
asta e cea mai tare! daca nu o pui pasta...nu stiu ce altceva s-ar potrivi!
xoxo, mary ^_^

| Farcas a răspuns:

Merge si melodia de la TnT-Ani de liceu.
E dragutahee hee

| Bloo2 a răspuns:

Parca ar merge Lenny Kravits- I want to fly away. sper sa-ti placawinking

| Viuvi explică:

Multumesc Rebecca!
Pana acum m-am gandit la melodia mai trista, daca mai adaug niste versuri frumoase cred ca ar iesi ceva!
Insa mai sunt deschisa la propuneri
mersi!

| LORY a răspuns:

Hi-Q - Asa-s prietenii (asta pentru. prietenii buni din gimnaziu) happy

| trisha a răspuns:

Are dreptate timea sau poti sa pui melodia Ani de liceu dar varianta veche ar fi si mai haios

| user-tpu_2561 a răspuns:

Hi-Q - Asa-s prietenii
Eu zic ca se potriveste de minune! Si eu am facut filmuletz cu toti colegii mei si am pus melodia asta! Par foarte incantati! happy
Sper sa iti placawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa iti inviti colegii si ti-asi recomanda sa nu mai pui nici o muzica